Скрыть плейлист
Получить код видео
Реклама 00:00 Закрыть

Отзывы
Дивіться також

Вечерний квартал 95 (95 квартал)

Вечерний квартал 95

95 квартал

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Вечірній квартал 95
Год:
2010
Страна:
Украина
Жанр:
Юмористические, тв-шоу / телепередачі
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
4.7/5 (21)

Сюжет:

Цікаво, що ідея подібного роду уявлень народилася у колишніх Квнщиків, коли команда "95 квартал" перебралася з Кривого Рогу до Києва. Ось і вирішили тоді хлоп'ята таким чином відзначити і свій переїзд, і 10-летие команд. Треба визнати, їм це вдалося. З одного боку, вони змогли представити зірок в абсолютно несподіваних для них амплуа, з іншої - створити новий жанр, який вдає із себе дивно смішний "коктейль" з Квновського гумору і пародій. Як говорять самі творці шоу, суть програми проста: існує якийсь модний квартал, в якому живе всього шість, правда, дуже веселих, жителів. Всі інші просто приходять до них в гості... Загалом, перший же досвід настільки сподобався глядачам, що вирішено було влаштовувати такі дійства якомога частіше. З тих пір концерти "Студії "Квартал 95" стали доброю традицією.

Вечерний квартал 95 (Вечірній квартал 95) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Вечерний квартал 95» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |