Скрыть плейлист
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы
Дивіться також

Сергей Бодров - Последние 24 часа (Сергій Бодров - Останні 24 години)

Сергій Бодров - Останні 24 години

Сергей Бодров - Последние 24 часа

Написать рецензию Комментировать
Год:
2007
Жанр:
Документальный
Время:
52:00
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
4.1/5 (13)

Сюжет:

Головне питання, яке хвилює усіх, - чому? Чому це сталося, що коштує за цією трагедією, які істинні причини? У новому циклі будуть дані відповіді на багато з цих питань, представлені різні версії того, що стався, думки близьких героя, тих, хто були з ним в останні години його життя. Але при цьому сюжет програми не обмежується лише хронікою останнього дня героя.Останні 24 години - це фінал, який в даному випадку є відправною точкою для розповіді про найбільш значущі і яскраві події, що відбувалися впродовж усього його життя. У фільмах використовуються архівні матеріали, а також постановочні сцени і ігрові епізоди за участю акторів, відтворюючих реальні події з життя героя.

Фильм «Сергей Бодров - Последние 24 часа» (Сергій Бодров - Останні 24 години) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Сергій Бодров - Останні 24 години» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |