Скрыть плейлист
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Камасутра - двигатель прогресса (Kama sutra)

Камасутра - двигатель прогресса

Kama sutra

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Камасутра - двигун прогресу
Год:
2009
Жанр:
Документальный
Время:
45:10
Качество:
SATRip
Рейтинг фильма:
3.5/5 (14)

Сюжет:

Кожного разу, коли нам здається, що історія людства вивчена досконально, відкривається ще одна заповідна сторінка. Нам належить повернутися на 1000 років тому - у джунглі Північної Індії. Саме там зберігаються ключі, що дозволяють відкрити щиру суть найвідомішого еротичного тексту всіх часів. У самому серці Індії спочивають руїни древньої цивілізації. Тут протягом тисяч років індуські царі споруджували древні замки, могутні фортеці й багато декоровані храми. Секс був для них божественним даром, і вони відбивали це у своїй архітектурі. Головне спадщина цієї унікальної цивілізації - це камасутра. Наші дослідники збираються проникнути в саме серце загубленого царства. Ми з'ясуємо, що керувало майстрами, создавашімі настільки відверті картини. І ми дізнаємося про секретну життя принців і наложниць. Це світ, в якому люди повністю присвячували себе мистецтву насолоди. Це світ камасутри.

Фильм Камасутра - двигатель прогресса (Камасутра - двигун прогресу) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Камасутра - двигатель прогресса» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |