• Сообщить об ошибке
  • Стол Заказов
  • Регистрация
 
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Терапия любовью (Терапія любов'ю)

Терапія любов'ю

Терапия любовью

Написать рецензию Комментировать
Год:
2010
Жанр:
Мелодрама
Время:
1:35:53
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
5.0/5 (5)

Сюжет:

Ніна розлучена і одна виховує дочку Юлю, яка вже досить доросла, щоб розуміти, що мати присвятила усе своє життя тільки їй. Хоча дочка вже виросла, стосунки в сім'ї залишаються довірчими, і жінки нічого не втаюють один від одного. Намагаючись хоч якось різноманітити своє життя, Ніна записується в секцію йоги, де знайомиться з Євгенієм, красенем і успішним бізнесменом. Незабаром між ними починається роман. Звичайно, мати розповідає дочці про це, ділячись своєю радістю.Але Женя чомусь проти офіційного браку з Ніною. Дізнавшись про це, Юля підозрює, що він живе подвійним життям, і вирішує вивести його на чисту воду. Вислідивши Євгенія, Юля з'ясовує, в чому справа. Але правда виявляється занадто несподіваною для неї.

Фильм "Терапія любов'ю" ("Терапия любовью") в хорошем качестве - смотреть онлайн бесплатно, как и тысячи других, можно на KINO-ZL.ORG.UA. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, вы можете смотреть в хорошем качестве бесплатно.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Терапія любов'ю» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |