Скрыть плейлист
Получить код видео
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы
Дивіться також

Секс в большом городе 2 (Sex and the City 2)

Секс в большом городе 2

Sex and the City 2

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Секс і місто 2
Год:
2010
Жанр:
Мелодрама
Время:
2:26:46
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
4.4/5 (17)

Сюжет:

Божевільны веселощі, яскрава мода і віддана дружба: «Секс у великому місті-2» знову дарує нам їх, і навіть більше, адже Керрі, Саманта, Шарлотта і Міранда готові показати нам ще один «шматочок» їх життя в «Великого яблука» - і за його межами, - як вони влаштовують свої справи й особисте життя в цьому дійсно блискучому сіквелі. Що відбувається, коли сказано найголовніше слово: «Так»? Життя стає такою, про яку мріяли подруги, але це був би не «Секс у великому місті», якби доля не приготувала пару сюрпризів ... на цей раз у вигляді гламурного, насиченого сонцем пригоди, що забирає дівчат з Нью-Йорка в одне з найбільш розкішних, екзотичних та мальовничих містечок на землі, туди, де ніколи не закінчується веселощі, де за кожним кутом відбувається щось загадкове. У самий відповідний момент чотири нерозлучні подруги здійснюють своєрідний втечу і виявляються залученими в боротьбу з традиційними уявленнями про шлюб, материнство і т. д і т. п. Зрештою, у їх супротивників просто немає шансів.

Фильм Секс в большом городе 2 (Секс і місто 2) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Секс в большом городе 2» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |