Реклама 00:00 Закрыть

Отзывы

Лови Волну (Surf's Up)

На украинском:
Тримай хвилю
Год:
2007
Страна:
США
Жанр:
Мультфильм
Время:
1:21:59
Качество:
DVDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.7/5 (12)

Сюжет:

Мабудь ви не чули, що серфінг винайшли... пінгвіни.

Фільм знімали протягом трьох років за участі не тільки провідних фахівців у галузі сучасної анімації, але й кращих серфінгістів Америки, які консультували творців фільму, під яким кутом краще ставити дошку, як впливає вітер на швидкість і скільки повинен важити пінгвін для того, щоб втриматись на хвилі. Під час підготовки проекту до випуску автори спеціально працювали зі справжньою кригою для того, щоб максимально достовірно передати умови, у яких розгортаються події фільму.

У дублюванні фільму англійською мовою брали участь справжні зірки Голівуду, серед яких молодий та дуже талановитий актор Шіа Ле Беф, зі суперпроекту Стівена Спілберга «Трансформери», а також відомий актор Джеф Бріджес та зірка «Автостопом по Галактиці» Зоє Дешанель. Українською мовою фільм дублювали у Києві кращі українські актори та спеціалісти з дублювання, серед яких і Володимир Голосняк, який працював над легендарними «Тачками» - першим дубльованим україномовним фільмом

Мультфильм Лови Волну (Тримай хвилю) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Лови Волну» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |