Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Каена: Пророчество (Kaena: La prophetie)

Каена: Пророчество

Kaena: La prophetie

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Каєна: пророцтво
Год:
2003
Жанр:
Мультфильм
Время:
1:27:23
Качество:
DVDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.2/5 (5)

Сюжет:

На вершині Аксіса, величезного вертикального світу, десь за хмарами знаходиться рідне поселення Каєни. Ніхто з жителів ніколи не залишав його меж, всі зайняті збором соку дерев, якого з кожним разом все менше. Але дівчина вважає і не безпідставно, що поряд є ще світи і, що вона сама інша! Сни розповідають про інший світ, про невідомі речі і предмети! Нескорений дух штовхає Каєну пізнавати навколишній світ. Всупереч табу Великого Жреця вона відправляється в відчайдушний похід. І попадає в дивний світ з небаченими досі істотами!.. Її доля відкрити таємниці, яким багато сотень літ, відкрити мудрість і спасти рідний народ, ставши його провідником в нові світи до нових знань!

Мультфильм Каена: Пророчество (Каєна: пророцтво) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Каена: Пророчество» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |