Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Дорога на Эльдорадо (Road To El Dorado)

Дорога на Эльдорадо

Road To El Dorado

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Дорога на Ельдорадо
Год:
2000
Жанр:
Мультфильм
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
5.0/5 (5)

Сюжет:

Іспанія, 1519 рік. Конквістадори вирушають на завоювання Нового Світу. Два пройдисвіти, Туліо та Мігель, дістають карту, вигравши її в карти, в країну Ельдорадо. Спасаючись від неприємностей, вони ховаються в бочках з-під води і попадають на корабель самого Кортеса. Вночі, за допомогою надзвичайно розумного коня, їм вдається спустити шлюпку і відправитися в самостійне плавання. Маючи карту, Туліо і Мігель дістаються до країни золота, де знайомляться з хитрою і кмітливою Челл. Місцеві індійці приймають іспанців за богів, зображенних на священих каменях. Вождь індійців і верховний жрець були не в ладах. Жрець, потрібно сказати, був підлим і амбіційним. Йому б тільки в жертву кого-небудь принести і влади як найбільше хапнути. Туліо і Мігель, звичайно, "мокрих" справ терпіти не могли і зробили все, щоб позбавити мирний народ від "кровопивця", який, будучи у вигнані, зустрів дружину Кортеса і пообіцяв привести конквістадорів в Ельдорадо. А що з цього вийшло?

Мультфильм Дорога на Эльдорадо (Дорога на Ельдорадо) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Дорога на Эльдорадо» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |