Скрыть плейлист
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Futurama (Футурама 6 сезон)

Год:
2010
Жанр:
Мультсериалы, Мультфильм
Качество:
TVRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
4.9/5 (15)

Сюжет:

Серіал починається з того, що рознощик піци з Нью-Йорка Філіп Джей Фрай випадково, як це здається на перший погляд, був заморожений у кріогенній камері рівно о 00 годин 00 хвилин 00 секунд 1 січня 2000 року. Він був розморожений тисячу років потому, 31 грудня 2999 року, і виявив себе в місті майбутнього Нью-Нью-Йорку. Знайомлячись зі своєю майбутньою колегою туранга Лілою, Фрай намагається уникнути примусового призначення на роботу кур'єром, ким він і був в минулому житті, і впровадження йому кар'єрного чіпа - мікросхеми, вшивається під шкіру і визначальною рід занять свого носія. Ліла, в цей час працює інспектором з роздачі професій, наздоганяючи Фрая, щоб імплантувати йому чіп, в результаті вислуховування промов Фрая про його минулої нікчемною життя кур'єром, відмовляється від роботи інспектора, яка їй не до душі, і разом вони знаходять дуже далекого нащадка Фрая (його пра-пра-пра-...-пра-внучатого племінника) Хьюберта Фарнсворта - маразматичність 160-річного геніального вченого-склеротіка, який бере їх на роботу в свою невелику компанію «Міжпланетний експрес», що займається міжгалактичними вантажоперевезеннями, на посаду кур'єра. «Міжпланетний експрес» - це маленький бізнес професора, який окупає його геніальні, але іноді вельми сумнівні дослідження та винаходи.

Мультфильм «Futurama» (Футурама 6 сезон) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Футурама 6 сезон» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |