Получить код видео
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Зеленая миля (Green Mile, The)

На украинском:
Зелена Миля
Год:
1999
Страна:
США
Жанр:
Драма
Время:
3:08:37
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
5.0/5 (4)

Сюжет:

Пол Еджкомб (Том Хенкс) - в молодості працював урядовцем, в корпусі смертників в'язниці «Холодна гора», прозваний "Зелена Миля" - за колір підлоги в тюремному коридорі ... Було це в 1934 році, за часів Великої Депресії ... Звинувачений в страшному злочині, Джон Коффі (Майкл Кларк Дункан) опиняється в блоці смертників. Знову прибув володів вражаючим зростанням і був лякаюче спокійний, що, втім, ніяк не впливало на ставлення до нього начальника блоку - звик до всякого, за роки роботи в "Зеленій милi" Гігант здивував всіх пізніше, коли з'ясувалося, що він володіє неймовірною магічною силою ... Саме Джону Коффі судилося зіграти головну роль в долі всіх героїв цієї історії. Про це через багато років і згадує, у будинку для людей похилого віку - старкуватий дiдусь Пол Еджкомб.

Фильм Зеленая миля (Зелена Миля) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Зеленая миля» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |