Скрыть плейлист
Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы
Дивіться також

Покрытое тайной 2 (What the Bleep!?: Down the Rabbit Hole)

Покрытое тайной 2

What the Bleep!?: Down the Rabbit Hole

Написать рецензию Комментировать
На украинском:
Секрет 2
Год:
2006
Жанр:
Документальный, Драма
Время:
1:44:27
Качество:
DVDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
5.0/5 (4)

Сюжет:

Хочеш дізнатися, наскільки глибока Кроляча нора? Може бути, все навколо нас - це лише вигадка, ілюзія ... Перед Вами дві капсули - червона і синя. Вибереш першу - і. .. тобі просто необхідно подивитися цей фільм. Живі і наочні сцени фільму яскраво демонструють те, що вчені сухо називають Квантова фізика. І це не якісь триповерхові математичні викладки, це ми, світ навколо нас, наше життя. Неупереджений погляд на Людину. Творці фільму показують нам історію Аманди, фотографа. Вона недавно порвала з чоловіком і знаходиться в депресії. Разом з нею ми подорожуємо по цілком звичайному місту і дізнаємось безліч незвичайних речей.

Наприклад, Аманда дізнається про те, як думки впливають на структуру води. Або знайомиться на баскетбольному майданчику з хлопчиком, у якого вражаючі здібності. Це все від того, що він прочитав комікси доктора Кванта. Протягом фільму з нами розмовляють учені, які розповідають про новий погляд на оточуючий нас світ, про погляд квантової фізики. Ми дізнаємося про те, як працює наш мозок, як ми сприймаємо інформацію, що відбувається в нашому тілі. Ми подорожуємо по світу наших клітин, які також володіють свідомістю, і вивчаємо механізм виникнення емоцій. Наші звички, наш спосіб сприйняття світу - все це формує Реальність. Немов ловлячи цю думку, Аманда пробує трансформувати своє сприйняття світу. І що ж з цього виходить. ..

Фильм Покрытое тайной 2 (Секрет 2) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Покрытое тайной 2» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |