Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Deja Vu (Дежа Вю)

Год:
2006
Жанр:
Фантастика
Время:
2:05:44
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
5.0/5 (4)

Сюжет:

Агент Бюро по контролю за алкоголем, тютюном і вогнепальною зброєю Дуг Карлін (Вашингтон) розслідує вибух пасажирського порома в Новому Орлеані, що призвів за собою загибель більше п’ятисот людей. В ході розслідування його увага приваблює одна з жертв, дівчина на ім’я Клера (Петтон) - можливо, її убили безпосередньо перед вибухом і ця смерть пов’язана з підготовкою теракту. Кожен з нас хоч би раз в житті випробовував ефект дежа вю, коли нам раптом починає здаватися, що ми знайомі з людьми, яких насправді раніше ніколи не бачили, і вже бували в місцях, де насправді ніколи не були. І, можливо, в такі моменти комусь приходила в голову думка, що ці відчуття - не що інше, як попередження, послані нам з минулого, а може бути, і ключ до пізнання майбутнього. Агент ФБР Даг Карлін (Дензел Вашингтон) отримує можливість здійснювати подорожі в часі, розслідуючи обставини вибуху, події на новоорлеанском поромі. Опинившись у минулому, він зустрічає жінку (Пола Паттон), яку повинні убити, і у результаті закохується в неї.

Фильм «Deja Vu» (Дежа Вю) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Дежа Вю» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |