Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Эквилибриум (Equilibrium)

На украинском:
Еквілібріум
Год:
2002
Жанр:
Фантастика
Время:
1:47:04
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
3.7/5 (3)

Сюжет:

Ласкаво запрошуємо у футуристичний світ майбутнього, що шокує. Світ, у якому емоції заборонені як першопричина злочинів і воєн, а книжки й предмети мистецтва безжалісно віддаються вогню. Досить радикальне рішення, але система не терпить сумнівів, знищуючи усіх, хто не згоден із подібними рішеннями. Заради миру в усьому світі жителі приймають денну дозу Прозіуму, спеціально створеного наркотику, що відключає емоції і зрівнює всіх і кожного. Відмовишся приймати препарат і загін особливого призначення, навчений жорстоким самурайським прийомам, почне за тобою смертельне полювання. До якогось дня високопоставлений урядовий службовець Джон Престон (Крістіан Бейл) свято вірив у цю систему. Сам був "гвинтиком" цієї системи як тренований супер-спеціаліст "клерик", який шукає й знищує тих, хто не приймає препарату. Але одного разу він пропускає свій денний прийом наркотику - і відкриває новий неймовірний світ відчуттів, що наділяють його нестримним бажанням боротися за свободу. З дитинства його навчали усім видам бойових мистецтв, і Престон, який перетворився в цілковиту машину знищення, кидає виклик тим, хто довгі роки вирішував долі всього людства...

Фильм Эквилибриум (Еквілібріум) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Эквилибриум» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |