Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Женщины (The Women)

На украинском:
Жінки
Год:
2008
Страна:
США
Жанр:
Комедия
Время:
1:54:11
Качество:
DVDRip
Перевод:
Русский
Рейтинг фильма:
3.5/5 (6)

Сюжет:

Фільм наповнений любовними інтригами, ревнощами та інших подій, пов'язаних з відносинами і грошима, головними учасниками яких є кілька жінок. Мері Хайнс багата і щаслива, здавалося б, ні в чому не потребує жінка. У неї є все: приємна і високооплачувана робота, власний особняк у Коннектікуті, забезпечений чоловік-бізнесмен, рідна дочка дванадцятирічного віку. Інша жінка Сільвія Фоулер у фінансовому плані теж не була ображена долею. Ось тільки чоловіка у неї не було, і здавалося б, її це повністю влаштовувало. Але одного разу Мері дізнається про таємні відносинах свого чоловіка з жінкою, яка працює в парфумерному відділі. Ситуація починає змінюватися прямо на очах, і зараз Мері як ніколи потребує підтримки своїх подруг.

Фильм Женщины (Жінки) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Женщины» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |