Реклама 00:00 Закрыть
Отзывы

Девять ярдов 2 (The Whole Ten Yards)

На украинском:
Дев'ять ярдів 2
Год:
2004
Жанр:
Комедия
Время:
1:34:36
Качество:
DVDRip
Рейтинг фильма:
5.0/5 (2)

Сюжет:

Простакуватого і небагато наївного дантиста Ніколаса Озеранські (Перрі) хочуть убити дружина Фібі (Аркетт) і теща, щоб отримати гроші по страховці. Оз, так називають його друзі, давно б розвівся із стервозною і жадібною дружиною, але знає, що залишиться гол як сокіл. Дія відбувається в Канаді. У будинку поряд з Озом поселяється чудовий сусід (Уїлліс), в якому Оз дізнається знаменитого професійного кілера з Чікаго Джіммі Тедеські, що "здав" в скрутну хвилину свого боса поліції. Фібі, пообіцявши Озу розлучення, негайно посилає чоловіка в Чікаго повідомити колишнього боса про місцезнаходження Тедеські, сподіваючись на "преміальні".

Фильм Девять ярдов 2 (Дев'ять ярдів 2) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Девять ярдов 2» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |