премьера (мир) 3 июля 2013, ...
премьера (РФ) 4 июля 2013
Отзывы

Робопокалипсис (Robopocalypse)

На украинском:
Робопокаліпсіс
Год:
2013
Страна:
США
Жанр:
Фантастика, Драма, Трейлер, Боевик
Рейтинг фильма:
4.2/5 (4)

Сюжет:

Події фільму відбуватимуться в не настільки віддаленому майбутньому, коли світ людей стане повністю залежимо від світу роботів. Саме роботи візьмуть на себе всі чорну роботу: від прибирання на кухні до участі в небезпечному виробництві. І таке споконвічно людська справа, як війна, теж перекладуть на плечі роботів. Залізні солдати перетворяться в ефективних і безжалісних убивць, керованих штучним інтелектом, розміщеному під багатокілометрових шаром льоду на Алясці. За законом жанру, роботи почнуть повстання проти людей і штучний інтелект з кодовою назвою «Архос» буде змагатися з кращими військовими розумами людства.

Історія війни розповідається з точки зору окремих роботів. Це вони розкажуть нам в інтерв'ю з чого все почалося і покажуть записи камер безпеки, приведуть неспростовні документальні свідчення. Так що «Робопокаліпсіс», можливо, не сама унікальна історія про повстання машин, але вже точно має свою родзинку. До речі, сам автор не соромиться визнавати вплив інших книг і фільмів на свій твір, але більше схиляється до книг Азімова, ніж до Термінатора.

Фильм Робопокалипсис (Робопокаліпсіс) онлайн смотреть (дивитись) бесплатно. Лучшие фильмы в том числе новинки кинопроката 2013-2014 года, смотрите на KINO-ZL.ORG.UA в хорошем качестве без регистрации.

Моя оценка:

Поставьте оценку этому фильму


Все материалы, размещенные на сайте, взяты с открытых (общедоступных) источников. Они не являются собственностью автора сайта и предназначены только для ознакомления.
Права в отношении фильмов принадлежат их законным правообладателям. После ознакомительного просмотра приобретите лицензионный DVD-диск «Робопокалипсис» или с другим понравившимся фильмом. читать продолжение »
X
| |