Iнформація для правовласників

Якщо Ви є правовласником якого-небудь матеріалу, силка (або силки) на який розміщені на цьому сайті, і не хотіли б щоб ця інформація поширювалася користувачами без Вашої на те згоди, то ми будемо раді надати Вам допомогу, видаливши відповідні посилання.

Для цього необхідно, щоб Ви надіслали нам лист (в електронному вигляді) в якому вказали нам наступну інформацію:

1. Документальне підтвердження ваших прав на матеріал, захищений авторським правом: відсканований документ з печаткою, або інша контактна інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати вас, як правовласника даного матеріалу. (Вказувати в полі "Причина")

2. Текст який Ви бажаєте розмістити замість видаляємої інформації. У ньому Ви можете вказати де, і на яких умовах можна отримати інформацію, посилання які були видалені, а також Ваші контактні дані, для того щоб користувачі могли отримати від Вас всю інформацію щодо даного матеріалу.

3. Прямі посилання на сторінки сайту, що містять посилання на дані, які необхідно видалити. Посилання повинні мати вигляд http://kino-zl.org.ua/load/14 або подібний.

Форма для скарг:
E-mail відправника *:
Ім'я матеріалу *:
Силка на матеріал *:
Причина *:
Скан документа:

УВАГА!

  • Ми залишаємо за собою право публікації на сайті будь-якої інформації розміщеної не на наших серверах!
Зверніть увагу:

При видалені матеріала (відеороліка) з сервера на якому він був розміщений, файл автоматично удаляється і перестає працювати на сторінках нашого сайта!!!!

Однак, ми в будь-якому випадку розглянемо всі Ваші запити, щодо посилань на інформацію, що порушує Ваші права.

  • Відповідно до закону про авторське і суміжні права, посилання на будь-які дані (інформаційне повідомлення), саме по собі, не є об'єктом авторського права (хоча може порушувати "угоду про використання сайту"). Таким чином, не варто надсилати листи що містять загрози або вимоги, які не мають під собою реальних підстав.